AKCIE

Novinky roku 2018 - 7-miestny kargo bajk aj najlacnejší Babboe mini

Uverejnené: utorok, 13. marec 2018

Najväčší a tiež najmenší kargo bajk v portfóliu Babboe, to sú novinky aktuálnej sezóny - masívny Max-E a praktické Mini!

Do novej sezóny vstupujeme hneď s dvomi novinkami. Prvou je veľký elektrický kargo bicykel Babboe Max-E, ktorý okrem vodiča odvezie aj šesť detí. Tie sú pohodlne usadené oproti sebe na dvoch lavičkách, samozrejmosťou sú bezpečnostné pásy. Deti sa do prepravného boxu dostanú dvierkami na prednej strane. Nosnosť tohto kargo bajku je až 150kg! Voliteľné doplnky, ako napríklad pršiplášť.

Ďalším novým prírastkom je praktický Babboe Mini. Na prvý pohľad pripomína najpopulárnejší dvojkolesový model City, Mini je však jeho skrátenou verziou (235 cm oproti 255 cm pri City). Je ako stvorený pre dve deti, resp. jedno malé v Maxi Cosi sedačke. Ponúkame ho aj v elektrickej verzii, základný model bez elektriky je zároveň najlacnejší model v našej ponuke s cenou 1149€!

Pre ďalšie informácie o našich novinkách a tiež všetkých bicykloch z našej ponuky nás kontaktujte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .

Do bicyklovania!

 

 

Naši partneri