Kontakt

Cargo bicykle Babboe predáva na Slovensku a v Českej republike spoločnosť LD RELAX s.r.o. Všetky informácie ohľadom produktov, príslušenstva a rovnako aj objednávkový formulár s predajnými podmienkami nájdete na tejto webstránke.

Rodinné bicykle Babboe si môžete osobne vyskúšať na prezentačných akciách, ktoré sa budú od jari konať v rôznych slovenských mestách. Bicykle si môžete objednať buď na týchto promo akciách, alebo neskôr cez webstránku. O termínoch prezentačných akcií vás bude pravidelne informovať táto internetová stránka. 

Kontaktné údaje:           

LD RELAX s.r.o.

1. mája 209/198

956 22 Prašice

Telefón:

+421 (0) 902/337672

+421 (0) 948/609909

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Obchodné a záručné podmienky, reklamačný poriadok 

 

Doprava

a) Osobný odber: Tovar je možné prevziať na prevádzke „predávajúceho“, v tomto prípade vo vopred dohodnutom čase na adrese spoločnosti LD RELAX s.r.o., 1. mája 209/198, 956 22 Prašice. Tovar môže prevziať iba „kupujúci“ alebo ním splnomocnená osoba, ktorá svoje oprávnenie na prevzatie objednaného tovaru kvalifikovane a hodnoverne preukáže splnomocnením a platným dokladom totožnosti.

b) Doručenie prepravnou službou: Tovar je možné za dohodnutých podmienok „kupujúcemu“ doručiť prepravnou službou. Cena prepravy sa riadi podľa cenníka aktuálneho v deň objednávky. 

Dopravu zabezpečujeme vlastnými vozidlami. Jednotná cena dopravy je 0,15€/km v rámci SR. V prípade dovozu do ČR sa spôsob dopravy a cena stanovuje dohodou.

 

Naši partneri