Cargo bicykle Babboe

 

Počiatky rodinných bicyklov Babboe siahajú do Holandska, teda do krajiny, ktorá je známa dlhoročnou cyklistickou tradíciou. Na vývoji tejto značky sa dokonca podieľali samotní rodičia holandských detí! Keďže chceli mať svoje ratolesti pod dohľadom a veľmi intenzívne vnímali čoraz hustejšiu premávku na cestách, rozhodli sa pre myšlienku revolučného bicykla, ktorý nesie meno Babboe.

Aj keď sa to možno nezdá, klasický bicykel s detskou sedačkou by sa s našimi rodinnými bicyklami porovnával len veľmi ťažko. Na výrobu bicyklov Babboe sa používajú tie najkvalitnejšie materiály a prvoradá je pre nás bezpečnosť všetkých pasažierov, obzvlášť však drobcov, ktorých vozíte v drevenom prepravnom boxe pred sebou. Sediac na pohodlných lavičkách, sú istení bezpečnostnými pásmi a samozrejmosťou je aj prítomnosť početných reflexných prvkov. Zakúpením niektorého z množstva ponúkaných doplnkov môžete funkcie vášho rodinného bicykla ešte rozšíriť.

 

Vedeli ste, že...

základné modely rodinných bicyklov Babboe sú dvojkolesový Babboe City a trojkolesový Babboe Big?

Sú tak podobné,  a pritom tak rozdielne! Či už si vyberiete jeden alebo druhý, určite bude ozdobou vášho okolia. Pre charakteristiku jednotlivých modelov kliknite na položku Produkty.

v trojkolesovom Babboe Big nájdete toľko miesta, že môžete bez problémov odviezť aj svojho psa či väčší nákup?

Rodinné bicykle Babboe slúžia predovšetkým na prevoz vašich detí. Skúste však niekedy nechať doma auto a previezť sa s deťmi do supermarketu! Všetky tašky pohodlne naložíte do predného prepravného boxu a nemusíte sa viac trápiť s hompáľajúcimi sa igelitkami, ako sa vám to možno stávalo doposiaľ.

rodinné bicykle slúžia na prevoz vášho dieťatka, aj keď má ešte len 3 mesiace?

Na bežných bicykloch by mohlo ísť o vážne hazardovanie s jeho zdravím. Babboe však ponúka špeciálnu detskú sedačku Maxi-cosi, ktorá sadne do vášho bicykla ako uliata. Dieťa jednoducho zaistíte bezpečnostným pásom a môžete si užívať pocit vetra vo vlasoch.

ak chcete jazdiť na dlhšie vzdialenosti alebo v členitejšom teréne, môžete si vybrať aj elektrický model?

Všetky typy rodinných bicyklov Babboe sú k dispozícii aj s elektrickým pohonom pedálov. Je to jednoduché, batériu doma nabijete a môžete si vychutnávať ľahšie bicyklovanie s dojazdom až 40 km.

rodinné bicykle môžu byť naozaj aj cargo bicykle, obzvlášť model Babboe Transporter?

Cargo bicykel slúži v jednoduchosti najmä na prevoz tovaru – jeho využitie je však naozaj široké. Jednoduchými úpravami z neho spravíte pojazdnú predajňu zmrzliny, pukancov či skvelý dopravný prostriedok na manévrovanie úzkymi uličkami mestských centier. Chcete rýchlo a lacno rozvážať pizzu, prevážať nábytok alebo využívať bicykel trebárs len ako pojazdnú reklamu? Kúpte si Babboe Transporter!

Pozrite sa na naše produkty a príslušenstvo a dozviete sa oveľa viac!

Naši partneri