Cargo bicykel na podnikanie

 

Rodinné bicykle od Babboe nemusia slúžiť len na vozenie detí či nákupu. Rovnako sú maximálne vhodné aj pre firmy. Steny predného prepravného boxu môžu poslúžiť ako ideálny priestor na reklamu – či už umiestnenie loga alebo chytľavého sloganu. Vlastný dizajn dosiahnete napr. nalepením reklamných samolepiek. 

Osvetové kampane/Outdoorová reklama

Používanie cargo bicyklov Babboe na reklamné účely je efektívna, zábavná a pútavá forma, ako spropagovať vašu firmu počas jázd v meste. V prednom prepravnom boxe môžete voziť propagačné letáky a rozdávať ich priamo z bicykla!

Babboe je univerzálny bicykel

Babboe môže v prednom prepravnom boxe odviesť až 100 kilogramov a preto sa hodí na rôzne účely:

Babboe ako prostriedok na doručovanie tovaru – spoločnosti ako napr. kvetinárstva, obchody s nápojmi, reštaurácie alebo rozvozy jedál môžu používať bicykel na rozvoz svojich produktov.

Babboe ako prostriedok na vozenie pasažierov – hotely, kempy alebo veľké turistické strediská môžu používať bicykle na prepravu svojich zákazníkov aj na dlhšie vzdialenosti. Najmä deti zbožňujú jazdu na rodinných bicykloch, takže to bude pre ne naozaj špeciálny zážitok.

Babboe ako prostriedok na prevoz nákladu – univerzity, knižnice, štadióny či zoologické záhrady, tam všade sa zíde cargo bicykel Babboe, keď je treba rýchlo a efektívne niečo previezť z miesta na miesto.

Na prevoz extra ťažkých nákladov či používanie v kopcovitom teréne je najvýhodnejšie použiť elektricky poháňaný Babboe Transporter. 

Prečo sa oplatí používať cargo bicykel Babboe na podnikanie?

Šetrí peniaze

Používaním cargo bicykla Babboe si znížia firmy svoje náklady – nemusia platiť pohonné látky, mýtne poplatky, parkovanie či nákladné opravy vozidiel.  

Je pohodlný

Cargo bicykel určite oceníte v prehustených zónach, špeciálne v centrách miest, kde máte veľmi obmedzené možnosti parkovania a aj to je väčšinou vychádza veľmi draho.

Je priateľský k životnému prostrediu 

No a nakoniec, ak jazdíte namiesto motorového vozidla na cargo bicykli, robíte niečo pre životné prostredie a znižujete tým emisie oxidu uhličitého, ktorý spôsobuje globálne otepľovanie.

Naši partneri