Prečo si vybrať cargo bicykel od Babboe?

 

Okrem toho, že má úžasný dizajn, rodinný bicykel Babboe bol vyrobený preto, aby robil život zábavnejším  a ľahším nielen pre vás i celú vašu rodinu, ale dokonca aj pre vášho štvornohého miláčika. S týmito bicyklami strávite príjemné chvíle s vašimi deťmi a stále tam nájdete mnoho priestoru pre vaše nákupy, psa či pre kamarátov vašich detí! S Babboe už nemusíte hľadať voľné parkovacie miesto na preplnených uliciach alebo čakať v neustálych zápchach, keď beriete dieťa zo školy. Babboe jednoducho robí život rýchlejším, zábavnejším a ľahším.

Super kvalita za rozumnú cenu

Babboe predáva kvalitné rodinné bicykle za prijateľné ceny. Babboe tak vychádza v ústrety potrebám svojich zákazníkov  a okrem toho bicykle neustále vylepšuje. Väčšinu modelov si môžete zložiť sami podľa návodu, radi vám však pomôžeme a bicykle vám doručíme kompletne zmontované a hneď pripravené, napríklad na príjemný rodinný cyklovýlet.

Hlavné výhody bicyklov Babboe

Babboe je jednoduché

Na normálnom bicykli môže byť problém odviesť jedno, nieto ešte viac detí. S Babboe však máte hneď tri kolesá a nebudete s tým mať absolútne žiadny problém. Už žiadne ťažkosti s udržaním rovnováhy na vašom bicykli. Vaše poklady sedia bezpečne pripútané trojbodovými bezpečnostnými pásmi v prepravnom boxe pred vami a vy len poľahky šliapete do pedálov.

Babboe je vybavený tromi alebo siedmimi prevodmi, pričom prvý z nich je ultra ľahký, takže rozbiehanie a celkovo jazda na bicykli s vašimi deťmi nikdy nebola ľahšia.

Dva schodíky na oboch stranách prepravného boxu umožňujú vašim deťom dostať sa dovnútra i von bez väčších ťažkostí.

Výška sedačky je ľahko nastaviteľná a preto sa môže kedykoľvek meniť, aby pasovala mamičke či ockovi. Je to skutočne bicykel pre celú rodinu!

A čo je najdôležitejšie, už viac nemusíte hľadať miesta na parkovanie. Babboe ľahko zaparkujete do klasického cyklostojanu pri supermarkete, pošte či škole.

 

Babboe je zábavné

Deti i bábätká milujú jazdu na rodinnom bicykli Babboe, takže vám budú veľmi vďačné, ak sa s nimi rozhodnete objavovať nové miesta. Krátke výlety, jazda do školy či bicyklovanie po parku nebolo nikdy také zábavné.

Na rozdiel od prívesného vozíka za bicyklom, v Babboe sedia deti pred vami, takže vždy máte prehľad o tom, čo práve robia. Pritom sa s nimi môžete rozprávať a ukazovať im krásu okolitej krajiny. 

Keďže v Babboe Big môžu deti sedieť oproti sebe, môžu spolu debatovať, pospevovať si či dokonca hrať spoločenské hry!

Rovnako im môžete nechať v prepravnom boxe ich obľúbené hračky, aby ste vaše ratolesti zabavili.

 

Babboe je bezpečné

Vieme, že zdravie vašich detí je pre vás najdôležitejšieho zo všetkého. Aj preto sme na rodinných bicykloch Babboe najazdili mnoho testovacích kilometrov, aby sme ich vyskúšali a aby sme ich mohli vybaviť niekoľkými bezpečnostnými prvkami, ktoré sú pri všetkých našich bicykloch štandardom.

Pevnosť a životnosť všetkých modelov je komplexne testovaná medzinárodnou nezávislou testovacou organizáciou SGS Group.

Bezpečnostné pásy – vašim deťom zaistia bezpečnosť štyri trojbodové bezpečnostné pásy umiestnené v prepravnom boxe.

Bubnové brzdy Sturmey Archer – robia brzdenie efektívnejším, dokonca aj na klzkom povrchu.

Stabilizátory riadenia – otáčanie riadidiel v zákrutách je ľahké a stabilné, rovnako aj jazda cez hrbole či výmole na chodníkoch.

Predné a zadné LED osvetlenie – môžete si posvietiť a zároveň zvyšujú vašu viditeľnosť pri zatmení.

Reflexné prvky na pedáloch a kolesách – tiež zvyšujú vašu viditeľnosť pri zatmení.

A navyše sú všetky rodinné bicykle od Babboe vybavené bezpečnostným zámkom, čím znižujete riziko ich odcudzenia.

 

Babboe je priateľské k životnému prostrediu

Keď namiesto používania vášho auta jazdíte na bicykloch Babboe, prispievate k zníženiu emisií oxidu uhličitého, čím v zároveň bojujete proti globálnemu otepľovaniu. Keď teda sedíte na Babboe, môžete sa cítiť naozaj dobre, pretože pomáhate zachovávať prostredie aj pre budúce generácie a zároveň zažívate príjemné chvíle na vzduchu s vašimi najbližšími.

 

Babboe je zdravé

Bicyklovanie všeobecne posilňuje svalstvo, pomáha spaľovať  kalórie a dodáva vám pocit zdravia. Keď však máte malé deti, a zvlášť keď je ich viac, bicyklovanie sa zrazu stáva náročnejším. Pokiaľ ale máte doma Babboe, mamička či ocko môžu jednoducho jazdiť po meste, na výlety a zároveň zostať fit spolu s deťmi na palube. Je to tak ľahké a tak zábavné.

Naši partneri