logo template2

KTO SME

Na slovenský trh sme v roku 2013 vstupovali so smelou ambíciou - priblížiť kultúru holandských kargo bicyklov slovenskému zákazníkovi. Sami sme ich nazvali Rodinné bicykle™, nakoľko ide o unikátny koncept, kde sa na 1 vozidle dokáže odviesť doslova celá rodina (boxy trojkolesových bicyklov s nosnosťou 100 kg bez problémov odvezú mamičku s 2 deťmi).

Začiatky sprevádzali neveriace pohľady okoloidúcich (dokonca aj v Bratislave!), dnes sú desiatky našich bicyklov pevnou súčasťou cestnej premávky a ich počet stále rastie. Značku BABBOE sme na jar 2024 doplnili holandským výrobcom CANGOO a overeným českým producentom LEADER FOX.

Dnes sú našimi zákazníkmi nielen rodičia batoliat, škôlkarov, školákov a tiež starších detí s hendikepom (pôžitok z cyklistiky sa neobmedzuje na schopnosť šliapať do pedálov :) ) ale aj ubytovacie zariadenia či podnikatelia, ktorí chcú štýlovo prezentovať svoje produkty.

Aj keď fungujeme iba ako e-shop bez kamennej predajne, nepredávame vo vreci - v našej rodnej Trnave si pred kúpou môžete bicykle vyskúšať a rozhodnúť sa, ktorý model Vám bude najviac vyhovovať.

Kargo (rodinné) bicykle nie sú iba dopravným prostriedkom, ale aj životným štýlom - v porovnaní s automobilom sú prevádzkové náklady naozaj minimálne, nehovoriac o Vašej výbornej kondičke a fakte, že všetky decká bez rozdielu veku ich milujú .

 

Filter
Cena

Update cookies preferences