logo template2

O KARGOBICYKLOCH

Poznámka o dostupnosti bicyklov Babboe: Kargobicykle Babboe momentálne nie sú v našej ponuke! Je však možné dohodnúť si testovaciu jazdu na bicykli značky Babboe, aby ste pochopili princíp jazdy na kargobicykli. V ponuke máme novú značku Cangoo - elektrické modely Easy-E (trojkolka) a Buzz (dvojkolka so stredovým motorom) a tiež holandský kargobicykel roka 2021, nadčasový Keewee, ktoré sú na objednávku. Najnovšie ponúkame aj model českej značky Leader Fox - dvojkolku Cargo-E Family ONE, ktorej doručenie trvá len 5 dní. 

 

 

 

Prečo si vybrať cargo bicykel?

Hľadáte riešenie, ako dopraviť vaše deti do školy, na krúžok alebo do supermarketu? Odpoveďou je rodinný bicykel! Už sa nemusíte hojdať s bicyklom, s deťmi sediacimi na zadnom a prednom sedadle a ťažkými nákupnými taškami, ktoré vám visia po bokoch. Deti jednoducho sedia bezpečne v prepravnom boxe a navyše je tam aj dostatok miesta pre vaše nákupy. Rodinný bicykel je tiež ideálny na príjemné výlety s rodinou.


Relatívne krátke výlety autom (do 10 km) spôsobujú veľké znečistenie kvôli značným únikom oxidu uhličitého. Rodinný bicykel je úžasnou a zdravou alternatívou pre takéto výlety, ktoré väčšinou pozostávajú z nákupov a prevozu detí zo školy a do školy či na krúžok.


Prieskumy dokázali, že rodinný bicykel je bezpečnejší ako detská sedačka na bicykli (zdroj: ADAC 2011). So svojím dieťatkom navyše môžete jazdiť už od jeho troch mesiacov.
Ako vidíte, je naozaj množstvo dôvodov, prečo si kúpiť rodinný bicykel!

 

Prečo si vybrať cargo bicykel od Cangoo?

Okrem toho, že má úžasný dizajn, rodinný bicykel Cangoo bol vyrobený preto, aby robil život zábavnejším a ľahším nielen pre vás i celú vašu rodinu, ale dokonca aj pre vášho štvornohého miláčika. S týmito bicyklami strávite príjemné chvíle s vašimi deťmi a stále tam nájdete mnoho priestoru pre vaše nákupy, psa či pre kamarátov vašich detí!

S Cangoo už nemusíte hľadať voľné parkovacie miesto na preplnených uliciach alebo čakať v neustálych zápchach, keď beriete dieťa zo školy. Cangoo jednoducho robí život rýchlejším, zábavnejším a ľahším.

Super kvalita za rozumnú cenu

Cangoo predáva kvalitné rodinné bicykle za prijateľné ceny. Cangoo tak vychádza v ústrety potrebám svojich zákazníkov  a okrem toho bicykle neustále vylepšuje. Väčšinu modelov si môžete zložiť sami podľa návodu, radi vám však pomôžeme a bicykle vám doručíme kompletne zmontované a hneď pripravené, napríklad na príjemný rodinný cyklovýlet.

 

 

 

 

Cangoo je jednoduché

Na normálnom bicykli môže byť problém odviesť jedno, nieto ešte viac detí. S Cangoo však máte hneď tri kolesá a nebudete s tým mať absolútne žiadny problém. Už žiadne ťažkosti s udržaním rovnováhy na vašom bicykli.

Vaše poklady sedia bezpečne pripútané trojbodovými bezpečnostnými pásmi v prepravnom boxe pred vami a vy len poľahky šliapete do pedálov.


Cangoo je vybavený tromi alebo siedmimi prevodmi, pričom prvý z nich je ultra ľahký, takže rozbiehanie a celkovo jazda na bicykli s vašimi deťmi nikdy nebola ľahšia.


Dva schodíky na oboch stranách prepravného boxu umožňujú vašim deťom dostať sa dovnútra i von bez väčších ťažkostí.


Výška sedačky je ľahko nastaviteľná a preto sa môže kedykoľvek meniť, aby pasovala mamičke či ockovi. Je to skutočne bicykel pre celú rodinu!


A čo je najdôležitejšie, už viac nemusíte hľadať miesta na parkovanie. Cangoo ľahko zaparkujete do klasického cyklostojanu pri supermarkete, pošte či škole.

Cangoo je zábavné

Deti i bábätká milujú jazdu na rodinnom bicykli Cangoo, takže vám budú veľmi vďačné, ak sa s nimi rozhodnete objavovať nové miesta. Krátke výlety, jazda do školy či bicyklovanie po parku nebolo nikdy také zábavné.


Na rozdiel od prívesného vozíka za bicyklom, v Cangoo sedia deti pred vami, takže vždy máte prehľad o tom, čo práve robia. Pritom sa s nimi môžete rozprávať a ukazovať im krásu okolitej krajiny. 


Keďže v Cangoo môžu deti sedieť oproti sebe, môžu spolu debatovať, pospevovať si či dokonca hrať spoločenské hry!


Rovnako im môžete nechať v prepravnom boxe ich obľúbené hračky, aby ste vaše ratolesti zabavili.

Cangoo je bezpečné

Vieme, že zdravie vašich detí je pre vás najdôležitejšieho zo všetkého. Aj preto sme na rodinných bicykloch Cangoo najazdili mnoho testovacích kilometrov, aby sme ich vyskúšali a aby sme ich mohli vybaviť niekoľkými bezpečnostnými prvkami, ktoré sú pri všetkých našich bicykloch štandardom.


Pevnosť a životnosť všetkých modelov je komplexne testovaná medzinárodnou nezávislou testovacou organizáciou SGS Group.


1. Bezpečnostné pásy – vašim deťom zaistia bezpečnosť štyri trojbodové bezpečnostné pásy umiestnené v prepravnom boxe.


2. Bubnové brzdy Sturmey Archer – robia brzdenie efektívnejším, dokonca aj na klzkom povrchu.


3. Stabilizátory riadenia – otáčanie riadidiel v zákrutách je ľahké a stabilné, rovnako aj jazda cez hrbole či výmole na chodníkoch.


4. Predné a zadné LED osvetlenie – môžete si posvietiť a zároveň zvyšujú vašu viditeľnosť pri zatmení.


5. Reflexné prvky na pedáloch a kolesách – tiež zvyšujú vašu viditeľnosť pri zatmení.


A navyše sú niektoré rodinné bicykle od Cangoo vybavené bezpečnostným zámkom, čím znižujete riziko ich odcudzenia.

Cangoo je priateľské k životnému prostrediu

Keď namiesto používania vášho auta jazdíte na bicykloch Cangoo, prispievate k zníženiu emisií oxidu uhličitého, čím zároveň bojujete proti globálnemu otepľovaniu.

Keď teda sedíte na Cangoo, môžete sa cítiť naozaj dobre, pretože pomáhate zachovávať prostredie aj pre budúce generácie a zároveň zažívate príjemné chvíle na vzduchu s vašimi najbližšími.

Cangoo je zdravé

Bicyklovanie všeobecne posilňuje svalstvo, pomáha spaľovať kalórie a dodáva vám pocit zdravia.

Keď však máte malé deti, a zvlášť keď je ich viac, bicyklovanie sa zrazu stáva náročnejším.

Pokiaľ ale máte doma Cangoo, mamička či ocko môžu jednoducho jazdiť po meste, na výlety a zároveň zostať fit spolu s deťmi na palube. Je to tak ľahké a tak zábavné.

 

 

Dvojkolesový alebo trojkolesový?

Rodinný bicykel Cangoo prichádza s dvomi hlavnými typmi: dvojkolesový alebo trojkolesový. Obe môžu vyhovovať inému používateľovi, pretože majú svoje špecifiká, ktoré si na tomto mieste bližšie rozoberieme:

 

 

Dvojkolesový rodinný bicykel

 • má ľahkú a hladkú jazdu. S bicyklom sa dá manévrovať, riadenie je podobné ako na klasickom bicykli.
 • deti sedia v bezpečí v prednom prepravnom boxe, chránené bezpečnostnými pásmi
 • vhodné pre 1-2 deti: môže sa pridať druhá lavička
  prepravný box je vybavený zaoblenými bokmi a robustným stojanom
 • jazda je veľmi pohodlná kvôli stabilnému držaniu na ceste

Trojkolesový rodinný bicykel

 • veľmi stabilný, ľahká montáž aj demontáž
  deti sedia v bezpečí vpredu v prepravnom boxe, chránené bezpečnostnými pásmi
 • vhodné pre 3-4 deti
 • veľký kontajner vhodný pre deti a/alebo nákup
 • jednoduché parkovanie
 • úžasne ľahká jazda, dokonca aj pri plnom naložení
 • keďže je to v podstate trojkolka, pri státí nemusíte zosadať

 

Elektrický alebo klasický?

Okrem výber dvoj- či trojkolesového bicykla si môžete vybrať aj elektrický model. Oba typy, dvojkolesový aj trojkolesový, sú k dispozícii aj s pomocnými elektrickými pedálmi. Bicyklovanie na elektrickom bicykli vám dodáva pocit vetra v chrbte a pomáha ľahšie prekonať dlhšie vzdialenosti.

Môžete skombinovať dochádzanie do práce s presunom vašich detí do školy či na krúžok. Elektrický rodinný bicykel ponúka dokonalé cyklistické zážitky, je vhodný na bicyklovanie v kopcovitom teréne, na prekonávanie dlhších vzdialeností i pre starých rodičov či opatrovateľky. Už viac nebudete potrebovať auto!

Bicyklovanie na elektrických rodinných bicykloch Cangoo je vynikajúcou skúsenosťou. Na bicyklovanie so stálym pocitom vetra v chrbte nebudete potrebovať prakticky žiadnu námahu. 

 

 

Cargo bicykel na podnikanie (momentálne nedostupné)

Rodinné bicykle od Babboe nemusia slúžiť len na vozenie detí či nákupu. Rovnako sú maximálne vhodné aj pre firmy. Steny predného prepravného boxu môžu poslúžiť ako ideálny priestor na reklamu – či už umiestnenie loga alebo chytľavého sloganu. Vlastný dizajn dosiahnete napr. nalepením reklamných samolepiek. 
 
Osvetové kampane/Outdoorová reklama
Používanie cargo bicyklov Babboe na reklamné účely je efektívna, zábavná a pútavá forma, ako spropagovať vašu firmu počas jázd v meste. V prednom prepravnom boxe môžete voziť propagačné letáky a rozdávať ich priamo z bicykla!
 
Babboe je univerzálny bicykel
Babboe môže v prednom prepravnom boxe odviesť až 100 kilogramov a preto sa hodí na rôzne účely:
 
Babboe ako prostriedok na doručovanie tovaru – spoločnosti ako napr. kvetinárstva, obchody s nápojmi, reštaurácie alebo rozvozy jedál môžu používať bicykel na rozvoz svojich produktov.
 
Babboe ako prostriedok na vozenie pasažierov – hotely, kempy alebo veľké turistické strediská môžu používať bicykle na prepravu svojich zákazníkov aj na dlhšie vzdialenosti. Najmä deti zbožňujú jazdu na rodinných bicykloch, takže to bude pre ne naozaj špeciálny zážitok.
 
Babboe ako prostriedok na prevoz nákladu – univerzity, knižnice, štadióny či zoologické záhrady, tam všade sa zíde cargo bicykel Babboe, keď je treba rýchlo a efektívne niečo previezť z miesta na miesto.
 
Na prevoz extra ťažkých nákladov či používanie v kopcovitom teréne je najvýhodnejšie použiť elektricky poháňaný Babboe Pro Trike. 
 
Prečo sa oplatí používať cargo bicykel Babboe na podnikanie?
 
Šetrí peniaze
Používaním cargo bicykla Babboe si znížia firmy svoje náklady – nemusia platiť pohonné látky, mýtne poplatky, parkovanie či nákladné opravy vozidiel.  
 
Je pohodlný
Cargo bicykel určite oceníte v prehustených zónach, špeciálne v centrách miest, kde máte veľmi obmedzené možnosti parkovania a aj to je väčšinou vychádza veľmi draho.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Filter
Cena

Update cookies preferences